Shitet Banesa ne Kalabri te “Prishtina Star”

€ 55,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91251
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme48 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Kalabri te “Prishtina Star” ne katin e 4-te(me lift), ka sip.48m² .Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi.
Banesa është e mobiluar por mund te shitet me mobilje ose pa mobilje. Banesa ka pamje nga oborri dhe pishina,poashtu banesa ka parking, sigurim fizik 24/h, pishina kendi i lojrav per femije, dhe ka kete renditje:

– Dhome dites me kuzhine,
– dhoma e gjumi,
– Banjo,
– Terasa,
– Koridor.

Çmimi pa mobilje ështe 52000.

Banesa është e paisur me flet poseduese.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 330 – Viber

Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Imel: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 95,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
161915
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57.58
ID
184085
Kontrata
Shitje
TOP
€ 185
Ofertë / Ofertë
ID
191483
Kontrata
Me Qera