Shitet banesa ne lagje Kalabri(Emshir) afer Europrintit

Në Ofertë / Zbritje
ID65747
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet110 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagje Kalabri afer Europrintit ne katin e 6-t, banesa ka pamje ne te dy anet sip.110m² dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 3 dhoma gjumi,
 • Banjo,
 • 2 terasa,
 • Wc,
 • Koridor.

 

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
ID
238839
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
169394
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70
ID
170454
Kontrata
Me Qera