Shitet banesa URGJENT ne Lagje Spitalit afer Super Vives ndertues kompania “Euor Abi”

€ 67,000
Në Ofertë / Zbritje
ID55441
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagje Spitalit afer Super Vives ndertues kompania “Euor Abi” ne katin e 2-te, banesa ka leje ndertimi e gatshme per banim dhe ka kete renditje:

– Ne kete Çmim eshte e perfshire edhe Garazha.

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ndaraz,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Teras dhe
– Shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
045/ 622 262
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155953
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
145946
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
155355
Kontrata
Me Qera