Shitet banesa ne Lagje Spitalit ne rr”Muharrem Fejza” afer Super Vives

€ 92,000
Në Ofertë / Zbritje
ID53722
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet95 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagje Spitalit ne rr”Muharrem Fejza” afer Super Vives ne katin e 3-te, banesa ka sip.95m2 me leje ndertimi banesa shitet komplet me mobile(perpos dhomes se gjumit e cila nuk shitet) dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,
– Wc,
– Koridor,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
045/ 622 262
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159887
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
160517
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 240
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
158517
Kontrata
Me Qera