Shitet Banesa ne Lagje Spitalit te banesat e Avni Gjakoves

€ 80,000
Në Ofertë / Zbritje
ID42336
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet118 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lagje Spitalit te banesat e Avni Gjakoves, ne katin e 2-te, banesa ka sip 118m2 banesa gjindet perballe QKUK-s dhe ka kete renidtje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ,
– 3 Dhoma gjumi,
– Koridor,
– Wc,
– Banjo,

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 150
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
179543
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Me Qera