Shitet banesa ne Lagje Spitalit te kompleksi “Lule Diellit”

€ 750
Në Ofertë / Zbritje
ID50832
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet70 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagje Spitalit te kompleksi “Lule Diellit” afer Rr “Muharrem Fejza” banesa ka sip 70m2 me leje ndertimi ne katin e 6 me lift, dhe ka kete renditje:

– Pronari pranon Kompenzim Vetur ne vler deri ne 10.000 Euro.

– Dhome dite me kuzhine ,
– 1 Dhome e gjumit.
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
ID
165217
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160964
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
164419
Kontrata
Me Qera