Shitet banesa në Lagje të Spitalit afer Rruges B.

€ 770
Në Ofertë / Zbritje
ID59445
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagje te Spitalit afer rruges B., eshte me leje te ndertimit, tani jane dukej u kry punt perfundimtare ne objekt, pritet qe ne shtator te jet e gatshme banesa per banim. Objekti eshte  fasad termik, tulle te kuqe nga jasht dhe lesh guri, me orjentim lindje dhe ka kete renditje:

 • Sallonin me Kuzhinen,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjon, dhe
 • Ballkonin.

Banesa ka nje renditje jashtzakonisht te mire dhe shfrytezim maksimal te cdo Hapesire.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159983
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
158046
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
159831
Kontrata
Me Qera