Shitet banesa ne Lagje te Spitalit mbrapa banesav te “Royallit”

€ 65,000
Në Ofertë / Zbritje
ID60964
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet81 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagje te Spitalit mbrapa banesav te “Royallit” ne katin e 2-te, sip.81m² me leje ndertimi shitet komplet siq shifet ne foto perpos(dhomes se gjumit) dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– 2 terasa,
– Shpajz,
– Koridor.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
ID
172178
Kontrata
Shitje
TOP
€ 530
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
267409
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
92
ID
168552
Kontrata
Shitje