Shitet banesa ne Lagje te Spitalit te Spitali Amerikan*

€ 800
Në Ofertë / Zbritje
ID38081
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme64.80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagje te Spitalit nen Spitalin Amerikan, banesa eshte shume afer rrethit, eshte ne objektin e kompanis Inxhinjering, banesa ka leje te ndertimit (shitet nga kompania qe ka kry punimet ne kete objekt) eshte ne katin e 1, me siperfaqe 64.80 m2, me pamje Jug dhe Perendim (pra gjate gjith dites ka djelli banesa), dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 1 dhom te gjumit,
– Banjon, dhe
– Ballkonin.

Ne te njejtin objekt e kemi edhe nje ne katin e 7 me pamje nga qytetit me metrazh 87.80 te mobiluar ne tersi me çmim 75 mije euro.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
28975
Kontrata
Shitje
TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
46
ID
167853
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
28
ID
167376
Kontrata
Shitje