Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit

€ 750
Në Ofertë / Zbritje
ID32031
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Lagje te Spitalit  ngjit me Cima Construction, Rruga Kerem Lëton, objekti VAloni ne katin e 2, me Pamje Perendim, banesa eshte me leje te ndertimit, ka siperfaqe 65 m2 , e pa banuar me herët.

Banesa ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhine,
– 1 dhomë te gjumit,
– banjon, dhe
– Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049 622 300 edhe ne viber
045 505 723
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme