SHITET Banesa në Lagjën Apollonia në Fushë Kosovë

€ 42,770
Në Ofertë / Zbritje
ID66397
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme64 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Rrugën” Nënë Tereza ” , Lagjja Apollonia në Fushë Kosovë ,  në katin e 2-të me sipërfaqe prej 64m2 . Banesa  shitet e mobiluar ashtu sic shihet edhe në fotografi dhe nese shitet pa mobilie negociohet edhe cmimi , ka  infrastrukturë dhe komoditet të kompletuar, me pamje relaxuese, gjelbrim, kënd i lojrave, oborr, parking për vetura etj duke mos harruar te theksohet se edhe  posedon :
Sistem klimatizimi(a/c),
Derë të blinduar,
Roleta të jashtme ,
Invertor extra për rrymë 24 orë,
Rezervuar personal 600 litra për ujë 24 orë.

Rënditja e saj është:

 • Salloni bashk me  kuzhinë ,
 • dhomë gjumi  ,
 • terasë,
 • koridor
 •  banjo.

Dokumentacioni i rregullt me certifikatë kadastrale , është pronari i pare  dhe bartja në emër të blerësit është e menjëherëshme.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 615 666 Viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
153327
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
170884
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 44,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
166567
Kontrata
Shitje