Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha

€ 48,000
Në Ofertë / Zbritje
ID64903
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha ne katin perdhese, sip.55m² ka afer stacionin urban nr.4, shkollen fillore “Ilira” shitet komplet me mobile siq shihet ne foto dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 1 dhome gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260283
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
163196
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera