SHITET Banesa në Lagjen Dardania – Kurriz tek Banesat e Gjelberta

€ 71,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67836
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet62 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania – Kurriz te Banesat e Gjelberta, me siperfaqe 62 m² neto ne dokumenta, pa ballkon dhe shpajzi me te cilat kap siperfaqen 69 meter katror neto ne katin e 8-të.

Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne form moderne dhe nuk ka nevoj per as nje investim shtesë, banesa ka nxemje qendrore me termokos, lift funksional, ndriqim banesor, hyrje me kartel dhe Parking te mjaftueshem per vetura.

Per te theksuar eshe se banesa nuk eshte me nivele – shkallë si disa nga hymjet e Kompleksit Banesore Kurrizi, por eshte standard dhe eshte me pamje perendim.

Ne nje afersi prej 100 metrave, rrethohet me dy Shkolla Fillore “Dardania” dhe “Xhemajl Mustafa”, Librarinë e Qytetit, Qendren Tregtare Kurizi, Parkun e femijeve ,Posten e Madhe, Tregun e Gjelbërt dhe Stacionin e Autobuseve Lokal .Ka kete renditje:

– Sallon,

– Kuzhine me Trepezari,

– Dhome Fjetje,

– Koridor,

– Banjo dhe

-Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
155675
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
137719
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
273746
Kontrata
Shitje