Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve

Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 118.50 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 3
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 107676

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve, te Golden Park Prishtina në katin e 1-rë me sip.118.50m². Banesa moderne është e mobiluar dhe ka kushte të mira banimi. Banesa posedon ashensorë funksionalë.

Ka këtë renditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Depo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
197251
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
91.33
ID
173866
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 72,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
1108401
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *