SHITET Banesa në Lagjen e Muhaxhereve te “ Golden Park”

€ 850
Në Ofertë / Zbritje
ID83039
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme94 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Banesa eshte ne lagjen e Muhagjereve ne objektin “Golden Park”, Kati i 7, me siperfaqje 94 m², ka orientim nga lindja dhe ka nje pozicion shume te pershtatshem. Ka ne afersi qendren e qytetit, Shtepin e Shendetit dhe Shkollen Fillire. Banesa eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Cmimi 850 m2

Banesa posedon garazhden, cmimi i garazhdes eshte 8000 euro

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 Viber

045/622 330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 28,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
51
ID
180623
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
162923
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
76
Kontrata
Me Qera