SHITEN Banesat në Lagjen e Muhaxhereve te “ Golden Park”

€ 880
Në Ofertë / Zbritje
ID83022
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme94 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2

Përshkrimi

Banesat jane ne lagjen e Muhagjereve ne objektin “Golden Park”, Kati perdhese, katin e 9, katin e 10, katin 11, me siperfaqje 76.84 m², ka orientim nga lindja dhe ka nje pozicion shume te pershtatshem. Ka ne afersi qendren e qytetit, Shtepin e Shendetit dhe Shkollen Fillire. Banesa eshte e gatshme per banim dhe ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • 1 Dhome gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Cmimi 880 m2

Banesa posedon garazhden, cmimi i garazhdes eshte 8000 euro

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 Viber

045/622 330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
184730
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
181017
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
177870
Kontrata
Me Qera