Shitet Banesa në Lagjen e Spitalit

€ 80,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 72 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 109196
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, te Chelsea Point, Rr.”Muharrem Fejza” me sip prej 72 m2. Banesa është në katin e 5-të, është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi. Banesa është e paisur me Fletë Poseduese.
Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë,
–  Garazhë e cila përfshihet ne çmim.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260283
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
119.1
ID
3108041
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 70,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
1109610
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *