SHITET Banesa ne Lagjen e Spitalit, afer res.LORIANO-s.

€ 800
Në Ofertë / Zbritje
ID52574
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet56 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

SHITET Banesa ne Lagjen e Spitalit, afer res.LORIANO-s. rr”Muhamet Qami” 70m ne distanc me restaurant Loriano, eshte ne katin e 4-t me 56m2, si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e gjumit,
-banjo,
-ballkon dhe
-depo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
120
ID
127187
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
120
ID
259969
Kontrata
Me Qera