Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit afer restaurant Loriano-s, tek super viva..

Në Ofertë / Zbritje
ID52502
LlojiBanesa
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa mrapa rruges B, afer restaurant Loriano-s, ne Lagjen e Spitalit, me 80m2, ne katin e 5-t, e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2dhoma te fjetjes,
-shpajz,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
251827
Kontrata
Shitje
TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
67
ID
156260
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159270
Kontrata
Me Qera