SHITET Banesa me sip. 94m² në Lagjën e Spitalit Rr.”Muharrem Fejza” afër Super Vives

€ 70,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70748
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet94 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Lagjen e Spitalit Rruga”Muharrem Fejza” afër Super Vives .Banesa gjendët ne katin e 3-të( me lift funksional gjatë gjith kohës) , ndërtues është Kompania Sh.P.K “Keni” , shtrihet në  sipërfaqe prej 94m² dhe ka ka pamje nga rruga.

– Në këtë cmim është e përfshirë edhe garazhda.

Ka këtë rënditje:

– Dhoma e  ditës bashk me kuzhinë;
– 2 Dhoma gjumi;
– Banjo;

– 2 Terasa(njera ka dalje ne dy dhoma e gjumit);
– Wc; dhe
– Shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
261356
Kontrata
Shitje
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
74
ID
265439
Kontrata
Shitje