Shitet banesa ne lagjen e Spitalit te banesat e “VG Construction”

€ 43,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67853
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme46 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen e Spitalit ne rrugen “Muharrem Fejza” te banesat e “VG Construction” ne katin e 6 (ka lift) me 46 m2 neto, banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe shitet me mobilje. Banesa ka kete renditje:

 • Sallon me kuzhine
 • Dhome gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 622 330 Viber

045/622 330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
ID
165217
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
70
ID
166565
Kontrata
Shitje