Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit te “Chelsea Point” afer Rruges B.

€ 60,000
Në Ofertë / Zbritje
ID53481
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet67 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit te “Chelsea Point” afer Rruges B. me 66, 62m2, ne katin e 3-t, Banesa eshte e pajisur me flete poseduese, kontrata behet te noteri si dhe ka mundesi ne hipotek me ble bleresi, (ne cmim perfshihen edhe mobilet) si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 790
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
253091
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
157884
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
132
ID
149389
Kontrata
Shitje