Shitet Banesa në Rr. C, në Mati 1 të Alko Group

€ 75,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 78 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 99566

Banesa gjendët në Mati 1 të Rruga C., afer kafiteris Del Posto ,në kompleksin Alko Group. Ka sipërfaqe prej 78m² dhe është në katin e 5-të(me lift).Banesa në fjalë është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi siç shihet edhe në foto dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm në “Rr.Bedri Berisha”. Banesa posedon nxemje qendrore me rrymë.

Ka këtë renditje:
– Dhoma e ditës
– Kuzhina me tryezari
– 2 dhoma te gjumit
– Banjo
– Ballkon

Kontakt
📩 info@access-ks.com
📞 049 622 800
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 1,300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
60
ID
190232
Kontrata
Shitje
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
90
ID
289231
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
128
ID
299538
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *