SHITET Banesa në Lagjen Mati 1 afër Chelsea Point

€ 63,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69287
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme75 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Lagjen Mati 1 afër Chelsea Point, banesa është në katin e 4-të , ka sipërfaqe prej 75m² dhe ka orientim në  Lindje-Perëndim.Banesa shitet komplet me mobile dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon;
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma te gjumit;
 • Banjo;
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
266376
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
175270
Kontrata
Me Qera