Shitet banesa ne Rrugen B, mbrapa fitnesit Five Star, ndertim i ri “Nderimi”

€ 810
Në Ofertë / Zbritje
ID55310
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne rrugen b, mbrapa fitnesit Five Star, ndertim i ri “Nderimi” Banesa eshte 85m2, kati i 4te, ka leje ndertim shitet nga pronar i tokes dokumentacioni i rregullt, ka pamje lindje dhe perendim dhe posedon:

Banesa eshte e paisur me kamera + plus ka sigurimin fizik 24 ore.

1 sallon me kuzhine,
2 dhoma gjumi,
2 banjo,
1 koridor,
1 ballkon,
– Lift modern
– Shkalle emergjente

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 59,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
61.5
ID
129670
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,050
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
73
ID
159489
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156647