Shitet Banesa ne lagjen Prishtina e Re tek Kompleksi Puhiza

€ 74,500
Lokacioni:
Hapsira e brendshme:
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 96206

Shitet Banesa ne lagjen Prishtina e Re tek Kompleksi Puhiza 2 sip. 96 m2 ,400 metra larg spitalit Amerikan  ka pamje nga lindja , e ndërtuar sipas standardeve më të larta evropiane, me materiale dhe inventar të brendeve më të njohura.Banesa në fjalë është në katin e 5-të(me lift), me dhe është e gatshme për banim.
Banesa ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 330-Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
294248
Kontrata
Shitje
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
68
ID
185040
Kontrata
Shitje
TOP
€ 100,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
170445
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *