Shitet Banesa ne Mati 1, Rruga C afer Viva Fresh Store

€ 750
Në Ofertë / Zbritje
ID54328
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet89.1 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa 3 Dhomëshe 89.1 m2, Kat 1 me pamje nga rruga kryesore në Prishtine në lagjen MATI 1, në rrugën C
* Përshkrimi i lokacionit *
Kompleksi gjendet në jug-lindje të Prishtinës, 50 metra nga Viva Fresh Store në lagjen Mati 1.Shtrihet përgjatë rrugës E dhe ka çasje direkte nga 3 rrugët kryesore, rruga A, rruga B, rruga C.
Këto rrugë e lidhin kompleksin me lagjen Bregu i Diellit, lagjen e Spitalit, lagjen e Muhaxherëve, dhe rrugën e Veternikut.
Projekti është përshtatur sipas zgjidhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Prishtines.
Kompleksi Arseko është i dizajnuar për të ofruar komoditet, rehati, qetësi, dhe kualitet të jetës përtej standardeve të zakonshme që ofron tregu.
I projektuar me standarde bashkëkohore duke respektuar plotësisht rregullat dhe ligjet vendore dhe standardet ndërkombëtare, i pozicionuar në nje hapësirë të bollshme gjelbrimi, parking të mjaftueshem, hapësira për lojëra dhe objekte tjera përcjellëse, dhe qerdhe për fëmijë. Dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
250520
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
137719
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153904
Kontrata
Me Qera