SHITET Banesa me Sip.50m² (në dokumentacion) në Ulpianë mbrapa AAK-së

Price
€ 75,000
Type
Banesa
Sold
Yes
Contract
Sale
Status
Në Shitje
Location
Ulpianë
Lot area
51 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
1
Baths
1

Shitet banesa në një ndër lagjet më të kërkuara në Prishtinë , Lagjen Ulpianë , me lokacion shumë të përshtatshëm më saktësisht mbrapa AAK-së .Ka sipërfaqe  për banim  prej 50m² neto (në dokumentacion ) kurse bruto 60m² ,gjendët në katin e 3-të si dhe shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi . Banesa ka rënditje të përshtatshme si dhe hapsirë mirë të shfrytëzueshme .

Banesa ka kete renditje:

  • Dhoma e ditës,
  • Kuzhina ndaraz,
  • Dhoma e gjumit,
  •  Banjo ,
  • Koridor,
  • 2 Teras,

SHENIME SHTESË: Banesa është e pajisur me Cërtifikatën e Pronësisë ( Fletën Poseduese) dhe në rast të shitjes pa problem mund të bartet në emër të blerësit !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

Similar properties

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
188057
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
107
ID
290253
Kontrata
Shitje
TOP
€ 72,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
56
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *