SHITET Banesa në qendër afer Hotel Sirius

€ 98,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91277
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 90m² , në katin e 5-të(me lift) , e cila gjendët në rrugicen menjeher tek Hotel Sirius në Prishtinë ,vetem 1 munute larg sheshit Nene Tereza . Banesa ka pamje ka rruga dhe ka drite gjate gjithe kohes. Banesa në fjalë shitet e mobiluar ashtu sic shihet edhe në fotografi si dhe ka kushte shumë të mira banimi , gjendët në një lokacion shumë të përshtatshëm me benificione të shumta pasi qe eshte shume afer Qendres, si dhe posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe klimatizim në të gjitha dhomat.

Banesa ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me Kuzhinë ;
-2 Dhoma gjumi;
– Banjo;
-Koridor;
-Ballkon;
-Depo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
69
ID
188438
Kontrata
Shitje
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
183382
Kontrata
Shitje