Shitet banesa URGJENT në Qender në Rr. Agim Ramadani

€ 1,050
Në Ofertë / Zbritje
ID59489
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme73 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte afer Rruges Agim Ramadani me sakt mbrapa bankes Teb siç shifet edhe në foto. Banesa eshte perfunduar par 6 vitev afersisht, eshte me leje te ndertimit, pamjen e ka ne dy anet pga qyteti, ne katin e 6 ka lifte. Banesa ka siperfqe 73 m2 dhe ka shfryteim makisima, qa shifet edhe nga foto dhe ka kete renditje:

 • Sallonin me Kuzhin (ne mes te 2 dhomav te gjumit me dalje ne ballkon),
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Ballkoni,
 • Banjo dhe
 • Shpajezi.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 165,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161478
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
264789
Kontrata
Shitje
TOP
€ 34,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
76
ID
153555
Kontrata
Me Qera