Shitet banesa në Qender të Prishtinës në Lagjen Pejton

€ 69,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91268
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne qender te qytetit ne Lagjen Pejton ndertim i ri, banesa eshte ne katin e 2 -te me sip.82m² , banesa eshte e mobiluar ne tersi, dhe me gjera te gjitha te cilesis se lart dhe shitet siq shifet ne foto . Banesa eshte e paisur me flet poseduese.Banesa ka kete renditje:

– Salloni me Kuzhine,
– Banjo,
– 2dhoma te gjumit,
– depo
– Ballkon,
– Koridor.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 622 882

e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
160
ID
188755
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
99
Kontrata
Shitje
TOP
€ 175,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
190355
Kontrata
Shitje