Shitet Banesa ne qender te Rr.”Qamil Hoxha” afer Sheshit te Qytetit saktesisht afer restaurant “Pishat”

€ 125,000
Në Ofertë / Zbritje
ID56964
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet62 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne qender te Rr.”Qamil Hoxha” afer Sheshit te Qytetit saktesisht afer restaurant “Pishat” ndertim i vjeter banesa eshte ne katin e 3-te ka sip.48m² me fletposeduse kurse hapesir reale i ka 62m² banesa eshte komplet e renovuar ne teresi ka pamje nga dy anet dhe ka kete renditje:

– Banesa shitet komplet siq shifet ne foto.

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ndaraz,
– 1 Dhome e gjumit,
– Banjo.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
165747
Kontrata
Shitje
TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100.03
ID
270944
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
95
ID
272778
Kontrata
Shitje