Shitet Banesa ne qender te Rr.”UÇK”

€ 140,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 100 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 4
Banjo: 2
Garazhda:
Id: 91148

Shitet Banesa ne qender te Rr.”UÇK” afer Defacto, banesa është ndertim i vjeter banesa eshte ne katin e 2-te ka sip.100m² me fletposeduse ,banesa eshte komplet e renovuar ne teresi ka pamje nga dy anet dhe ka kete renditje:

– Banesa shitet komplet siq shifet ne foto.

– Dhoma e dites me Kuzhine,
– 4 Dhome e gjumit,
-Ballkon,
– Banjo.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
85
ID
1108888
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
1104252
Kontrata
Shitje
TOP
€ 115,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
292049
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *