Shitet banesa ne Rr. “17 Shkurti” në Fushë Kosovë

€ 49,000
Në Ofertë / Zbritje
ID86146
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme86 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet  Banesa me sip.86 m² ne katin e 8-te  dhe ka 2 lifte,  në Rrugën ” 17 Shkuri” në Fushë Kosovë me saktesisht me objektet e Model Sllovenia objekti 21 ,hyrja 3  .Banesa eshte e mobiluar dhe me kushte te mira banimi , pamjen e ka kah perendimi .Banesa ka flet poseduese.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Depo,
 • Koridor,
 • Ballkon

Banesa në fjalë eshte  para perfundimit dhe pritet te jete e gateshme ne  muajin Mars 2021.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
183412
Kontrata
Shitje
TOP
€ 56,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
185657
Kontrata
Me Qera