SHITET Banesa në Rr.” Dardania” në Fushë Kosovë

Në Ofertë / Zbritje
ID70012
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85.14 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 85.12m² në katin e 4-të , në Fushë Kosovë , tek Caffe ” Plus Minus” , ndërtuesi i saj është ” Model Sllovenia” . Banesa në fjalë është e gatshme për banim me një sipërfaqe të mjaftueshme dhe të përshtatshme për shfrytëzim .  Ka një rënditje mjaft të mirë , gjendët në një lokacion shumë  të frekuentuar , duke  pasur parasysh që ndodhet në rrugën e njejtë me  Sh.Fillore ” Mihail Grameno” , kopshte të ndryshme për  fëmijë ,kurse të shumta , supermarkete etj.

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Koridor ;
 • Banjo ;
 • 2 Ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 615 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 68,400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
82
ID
167590
Kontrata
Shitje
TOP
€ 58,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
164661
Kontrata
Shitje
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje