SHITET Banesa në rr. “Dardania” në Fushë Kosovë me sip. 53m²

€ 30,000
Në Ofertë / Zbritje
ID77778
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme53 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa në Rrugën ” Dardania “, banesat e e apollonisë së re afër Kopshtit “Eda”, ndërtim i Kompanisë “Tregtia”. Banesa ka   sipërfaqe prej 53m² dhe gjendët në katin e 7-të , shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me një rënditje shumë të përshtatshme për shfrytëzim . Duke poseduar  lift funksional gjatë tërë kohës , kamera sigurie në objekt,  ujë 24H , ndodhet në rrugën më të frekuentuar në Fushë Kosovë , me qasje të lehtë në rrugën kryesore  si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Ka këtë rënditje :

-Sallon bashk me kuzhinë;
-Dhomë gjumi;
-Banjo;
-Shpajz;
-Ballkon,
-Korridor të gjerë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 530
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77
ID
267409
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
171626
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera