SHITET Banesa në rr. “Dardania” në Fushë Kosovë me sip. 53m²

Price
€ 29,000
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Në Shitje
Location
Fushë Kosovë
Home area
53 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
1
Baths
1

Shitet Banesa në Rrugën ” Dardania “, banesat e e apollonisë së re afër Kopshtit “Eda”, ndërtim i Kompanisë “Tregtia”. Banesa ka   sipërfaqe prej 53m² dhe gjendët në katin e 7-të , shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me një rënditje shumë të përshtatshme për shfrytëzim . Duke poseduar  lift funksional gjatë tërë kohës , kamera sigurie në objekt,  ujë 24H , ndodhet në rrugën më të frekuentuar në Fushë Kosovë , me qasje të lehtë në rrugën kryesore  si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Ka këtë rënditje :

-Sallon bashk me kuzhinë;
-Dhomë gjumi;
-Banjo;
-Shpajz;
-Ballkon,
-Korridor të gjerë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 76,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
184122
Kontrata
Shitje
TOP
€ 54,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
181615
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *