SHITET Banesa në rr. “Dardania” në Fushë Kosovë me sip. 85m²

€ 55,000
Në Ofertë / Zbritje
ID80813
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Shitet Banesa në Rrugën ” Dardania “ afër Kafiteris “Plus Minusi”, ndërtim i Kompanisë “Tregtia”. Banesa ka   sipërfaqe prej 85m²dhe gjendët në katin e 2-të , shitet e mobiluar në tërsi me kushte  të mira banimi , me një rënditje shumë të përshtatshme për shfrytëzim . Duke poseduar  lift funksional gjatë tërë kohës , kamera sigurie në objekt,  ujë 24H , ndodhet në rrugën më të frekuentuar në Fushë Kosovë , me qasje të lehtë në rrugën kryesore  si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Ka këtë rënditje :

-Sallon bashk me kuzhinë;
– 2Dhomë gjumi;
– 2Banjo;
-Shpajz;
-Ballkon,
-Korridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92.6
ID
174770
Kontrata
Shitje
TOP
€ 78,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
72
ID
267910
Kontrata
Shitje
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje