SHITET Banesa në rr. “Dardania” në Fushë Kosovë me sip. 85m²

Price
€ 55,000
Type
Banesa
Sold
Yes
Contract
Sale
Status
Në Shitje
Location
Fushë Kosovë
Home area
85 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
2

Shitet Banesa në Rrugën ” Dardania “ afër Kafiteris “Plus Minusi”, ndërtim i Kompanisë “Tregtia”. Banesa ka   sipërfaqe prej 85m²dhe gjendët në katin e 2-të , shitet e mobiluar në tërsi me kushte  të mira banimi , me një rënditje shumë të përshtatshme për shfrytëzim . Duke poseduar  lift funksional gjatë tërë kohës , kamera sigurie në objekt,  ujë 24H , ndodhet në rrugën më të frekuentuar në Fushë Kosovë , me qasje të lehtë në rrugën kryesore  si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Ka këtë rënditje :

-Sallon bashk me kuzhinë;
– 2Dhomë gjumi;
– 2Banjo;
-Shpajz;
-Ballkon,
-Korridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 2,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
129
ID
290552
Kontrata
Shitje
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
93
ID
165286
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
188402
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *