SHITET Banesa në Rr. “Dardania” në Fushë Kosovë

€ 57,000
Në Ofertë / Zbritje
ID66190
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Rrugën Dardania në Fushë Kosovë , mbrapa Besi Regllazh,  me sipërfaqe prej 88m2 , në katin e parë . Ka kushte shumë të mira banimi me e mobilua në tërsi ashtu sic shihet edhe në fotografi ,për banesen ne fjale mund te behet kontrata te Noteri dhe blersi t’a bart në emër të vetin menjeher . Banesa është e përshtatshme për banim dhe ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Koridor;
 • Ballkon;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 615 666  Viber
e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
70
ID
179295
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
173457
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
113
ID
275651
Kontrata
Me Qera