Shitet Banesa në Rr.”Muharrem Fejza”

€ 85,000
Hapsira e brendshme: 84 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 102645
Shitet banesa me  sip.84 m2 gjendët  afër viva fresh te rrethi i eulexit, Rr.”Muharrem Fejza” . Banesa është në katin e 7-të, ndërtim i  Premium Construcion. Banesa është e mobiluar me kushte shumë të mira banimi.
Ka këtë rënditje:
– Sallon dhe Kuzhinë,
– 2 dhoma të gjumit,
–  Banjo
– 2 Ballkona
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 049 622 330
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
1101157
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
194955
Kontrata
Shitje
TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
114
ID
293056
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *