Shitet banesa ne Rr. “Pjeter Budi” në Fushë Kosovë +Garazha

€ 45,000
Në Ofertë / Zbritje
ID86271
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme70.4 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet  Banesa me sip.70 m² ne katin e 4-te ,  në Rrugën ” Pjeter Budi” në Fushë Kosovë me saktesisht me objektet e Model Sllovenia   .Banesa eshte e pamobiluar e gateshme  per mobilim.Se bashku me banesen shitet edhe garazha me sip.16 m² .Banesa ka flet poseduese.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Depo,
 • Koridor,
 • Ballkon

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 622 330 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
160
ID
274065
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
184590
Kontrata
Shitje