SHITET Banesa në Rr.”UÇK” tek Qafa

Price
€ 100,000
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Në Shitje
Location
Qafa
Home area
88 m2
Material
Bllok
Rooms
2
Beds
2
Baths
1

Shitet banesa në Rrugën” UÇK” tek Qafa , me sipërfaqe prej 88m² ( 57.44m² në fletë poseduese ) , e cila ndodhet në katin e 4-të ( pa lift).

Banesa në fjalë është e renovuar me kushte shumë të mira banimi , e mobiluar në tërsi , me një rënditje të përshtashme për shfrytëzim  , me pamje nga rruga kryesore  dhe në rast të shitjes së banesës përkthimi bëhet menjëherë. Banesa ka në afërsi Shkollën , marketet , qasje të lehtë në Trafikun Urban etj .

Ka këtë rënditje :

  • Salloni bashk me kuzhinë;
  • Dy dhoma gjumi ;
  • Koridor;
  • Banjo;
  • Podrum ;
  • Ballkon ( me hapsirë të mjaftueshme, duke pasur dalje në të nga dy dhomat e gjumit ).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 330

e-mail: burim@access-ks.com

 

Similar properties

TOP
€ 480
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
183382
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
78
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
165747
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *