SHITET Banesa në Rr.”UÇK” tek Qafa

€ 100,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70445
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Rrugën” UÇK” tek Qafa , me sipërfaqe prej 88m² ( 57.44m² në fletë poseduese ) , e cila ndodhet në katin e 4-të ( pa lift).

Banesa në fjalë është e renovuar me kushte shumë të mira banimi , e mobiluar në tërsi , me një rënditje të përshtashme për shfrytëzim  , me pamje nga rruga kryesore  dhe në rast të shitjes së banesës përkthimi bëhet menjëherë. Banesa ka në afërsi Shkollën , marketet , qasje të lehtë në Trafikun Urban etj .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Koridor;
 • Banjo;
 • Podrum ;
 • Ballkon ( me hapsirë të mjaftueshme, duke pasur dalje në të nga dy dhomat e gjumit ).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 612 222

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
169855
Kontrata
Shitje
TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
108
ID
269764
Kontrata
Shitje