Shitet Banesa ne Rrugen b mbrapa Maxi 24

€ 52,500
Në Ofertë / Zbritje
ID59242
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet62 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne rrugen b mbrapa Maxi 24 ne katin e 2-te banesa ka leje ndertimi ndertus kompnia Euro Besi , dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
163554
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 64,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113
ID
251756
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
250540