SHITET Banesa ne Rrugën B përballë Royal Mall

€ 873
Në Ofertë / Zbritje
ID71000
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme110 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Rrugën B e cila më saktësisht gjendët përballë Royal Mall në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe prej 110m², banesa në fjale është ndertim i vjeter me pamje nga Lindja dhe Perendimi gjë qe i mundëson të ketë gjatë tërë dites dritë të mjaftueshme.Banesa ka hapsirë  për parking të veturave e po ashtu në afersi ka edhe këndin e lojrave për femijë gjë që e kompleton dhe e bën shumë më të përshtatshme për çdo famije. Banesa shitet komplet me mobilje e cila është e renovuar deri në detajin e fundit e cila poashtu sistemin e ngrohjes e ka të realizuar përmes ngrohtorës se qytetit “Termokos”, hapsira brenda baneses është shumë e shfrytezueshme .

Ka këtë rënditje:

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 2 Dhoma të gjumit;
 • Banjo;
 • Tualet;
 • 2 Terasa (njëra me pamje nga rruga kryesore).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/45  622 330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
170215
Kontrata
Me Qera