SHITET Banesa me Sip.95m² në Rrugën B , tek Royalli

€ 1,100
Në Ofertë / Zbritje
ID72778
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme95 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa në Rrugën B , tek Royalli . Banesa në fjalë gjendet në lokacion shumë të përshtatshëm , me hapsirë të mjaftueshme banimi , ka sipërfaqe prej 95m² dhe gjendët në katin e 7-të. Shitet e mobiluar ashtu sic edhe shihet në fotografi . Posedon të gjitha elementet e nevojshme , ka dyer dhe dritare të cilësisë së lartë , e mobiluar në tërsi me mobilie shumë të bukura , ka parket Bambus si dhe ngrohje qëndrore me Termokos  .

Ka këtë rënditje:

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 3 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo;
 • Wc;
 • Koridor .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/612 222 + Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 30,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
169646
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.2
ID
169960