SHITET Banesa në Rrugën C tek Mati 1- Arseko Construction Company

€ 105,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69764
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme108 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Banesa është në Rrugën C afer rrethit në fund të Rruges C tek Marketi Viva Fresh Store , është  e gatshme per banim, me leje të ndertimit, ne katin e 2-të (objekti ka 2 lifta dhe gjithsej i ka 9-të  kate) banesa ka orientim Jug-Perendim (diell ka nga mesdita deri ne perendim) me siperfaqe 108 m².

Ka këtë rënditje:

 • Sallonin me Kuzhine;
 • 3 dhoma te gjumit,
 • 1 ballkon nga Sallonin i cili ka hapsire per tavoline,
 • 2 ballkona francez ;
 • 2 dhoma e gjumit,
 • Banjo,
 • WC, dhe
 • Koridori.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330

045/622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
268360
Kontrata
Shitje
TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
167933
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 31,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
45
ID
168022
Kontrata
Shitje