Shitet banesa ne Dardani te Santea

€ 87,000
Në Ofertë / Zbritje
ID30350
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet58 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Sante ne katin e 1 te banimit me sip. 58m2 neto (mbrenda mureve) , banesa ka dokumentacion te rregullt kontrata behet te Noteri dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina ndaraz,
– Dhoma e gjumit,
– Koridor,
– Banjo,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 165,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161478
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
150
ID
239949
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 810
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
155310
Kontrata
Shitje