SHITET Banesa në tek Banesat e Tregtisë në Fushë Kosovë

€ 46,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70512
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme73.5 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 73.5 m² , e cila gjendet në katin e 7-të ( me lift funksional gjatë tërë kohës) , e cila gjendët në objektin e Trgtisë , Apollonia A , Kilometri i tretë  Prishtinë-Fushë Kosovë  përballë Petrol  Company, si dhe është e pajisur me Fletën Poseduese .

Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi ashtu sic edhe shihet në fotografi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme , ka invertorin e rrymës ,rezervuarin për ujë , shfrytëzim të tavanit me cels , ka dy klima , lokacion të mirë dhe hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë;
 • 2 dhoma të gjumit ;
 • Koridori ;
 • Banjo;
 • Ballkoni ( me dalje nga dy dhomat dhe salloni) .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 330

e-mail: info@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
169488
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154966
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
130
Kontrata
Me Qera