Shitet banesa ne Ulpianë mbrapa zyres së AAK-s

€ 1,756
Në Ofertë / Zbritje
ID58746
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet80 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Ulpianë te trekendeshi, poshte fushes se Betonit, blloku i banesave U1 (po ashtu njihen si banesat e oficerëve) kati i pare i banimit, e renovuar ne teresi ka sip. 80m2(neto), banesa ka sistem te nxehjes lidhur me qytet,(termokos) uje ka gjithashtu 24h, shitet komplet siç eshte, me komplet dokumentacion ne rregull, Perkthehet mbrenda dites dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhina me trapizari,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Teras,
– Shpajz.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 – Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 650
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
266376
TOP
€ 125,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
140024
Kontrata
Me Qera