SHITET Banesa, Sip.148m² në rrugen ” Nënë Tereza ” në Fushë Kosovë

€ 85,000
Në Ofertë / Zbritje
ID83051
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme148 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

SHITET Banesa, Sip.148m²(136m2 banim +12m2 koridor). në Rr.” Nënë Tereza ”  afër NAIMI REGLLAZHE ne katin e 6-te ,ka lift  . Banesa në fjalë shitet e mobiluar teresisht me kushte shumë të mira banimi sic edhe shifet në foto, me rënditje të përshtatshme dhe hapsirë skajshmerisht të mirë për shfrytëzim.Banesa në fjalë  gjendet  ne nje lokacion te pershtatshem ne rrugen kryesore, ka qasje te lehte me Kryeqytetin.Banesa ka këtë rënditje :

 • – Dy sallone (njeri me i madh tjetri me i vogel),
  -2 Kuzhina ,
  – 3 Dhoma gjumi,
  – 2 Banjo,
  – Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 47,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
112
ID
185174
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
68
ID
185251
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
100
ID
180418
Kontrata
Me Qera