SHITET Banesa 1+2 Sip.63.80m² në Rr.”Astrit Rrushi” te Sh.f Pavarsia

€ 61,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91257
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme63.80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

SHITET Banesa, Sip.63.80m²,në katin e 6-të(me lift)me pamje kah lindja.në Rr.”Astrit Rrushi”ngjitur me shkollen fillore Pavaresia, dhe perball ambulantes. Banesa shitet me mobile. Banesa në fjalë eshte mobiluar ne teresi me kushe shume te mira banimi.

Banesa ka këtë rënditje :

– Salloni bashk me kuzhinë;
– 2 dhoma të gjumit ;
– Banjo;
– Depo;
– Koridori; dhe
– Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330+Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 77,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
115
ID
172932
Kontrata
Shitje
TOP
€ 185
Ofertë / Ofertë
ID
191483
Kontrata
Me Qera